Знай своїх героїв в обличчя!

У керівництві Федерації кікбоксингу України ISKA є – унікальні люди. Один із них -перший віце-президент федерації перший чемпіон світу – чемпіон України, чемпіон Радянського союзу, чемпіон світу, Майстер спорту СРСР міжнародного класу, Чемпіон Європи і світовий та інтерконтинентальний чемпіон серед професіоналів. Віктор Дорошенко.

Віктор у 28 років почав займатися кікбоксингом, а в 29-ть уже став чемпіоном України, чемпіоном Радянського союзу,чемпіоном світу, Майстер спорту СРСР міжнародного класу, Чемпіон Європи і світовий та інтерконтинентальний чемпіон серед професіоналів. Усі ці звання перший віце-президент ISKA Віктор Дорошенко здобув всього лише за декілька років, як почав займатися кікбоксингом. Поєдинок за звання інтерконтинентального чемпіона світу , український спортсмен проводив зі зламаною рукою. Під час третього раунду, Віктор зламав другу руку, але все це стало відомо лише після поразки супротивника. Сумарно він провів 10 раундів зі зламаними руками та виборов перемогу лише мужністю, яка не дала можливості капітулювати! Тяжкі травми зайняли 2 роки повної реабілітації, але невзираючи на них та значну перерву Віктор повертається для здобуття головного титулу. У Києві він стає чемпіоном світу з кікбоксингу у 1992 році.

Наразі Віктор Дорошенко на власному прикладі виховує майбутніх чемпіонів та доводить, що займатися спортом та робити початок у будь-якій справі ніколи не пізно.

ISKA – сила духу, сила волі. Приєднуйся та ставай СИЛЬНИМ!

Leave a Reply